Lütfen iletişim numaramızı saat 09:00 – 22:00 saatleri arasında arayınız.

Kendinizi Evinizde Hissettirecek Apartlar

MÜSAİT OLAN TARİHLERİMİZ

MÜSAİT OLAN TARİHLERİMİZ

 ***  2024 YILI İÇİN REZERVASYONLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR ***

* Bahçe Katlarımız için fiyatlar sayfamızdan rezervasyon tarihlerinizi seçerek rezervasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. (Çocuk dahil en fazla 5 kişi konaklayabilir)

* 2.Kat 80 m2 Apartımız için fiyatlar sayfamızdan rezervasyon tarihlerinizi seçerek rezervasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. (Çocuk dahil en fazla 6 kişi konaklayabilir)

* 2.Kat 90 m2 Apartımız için fiyatlar sayfamızdan rezervasyon tarihlerinizi seçerek rezervasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. (Çocuk dahil en fazla 7 kişi konaklayabilir)

* Dubleks Apartlarımız için fiyatlar sayfamızdan rezervasyon tarihlerinizi seçerek rezervasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. (Çocuk dahil en fazla 7 kişi konaklayabilir)

* Teras Kart Apartımız için fiyatlar sayfamızdan rezervasyon tarihlerinizi seçerek rezervasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. (Çocuk dahil en fazla 8 kişi konaklayabilir)

 

* Rezervasyonlarımız için takip edilecek yönelge aşağıda mevcuttur.

* Rezervasyonlarımız ve fiyatlarımız 2024 yılı itibaren sitemizde yerini almıştır.

* Müsait olan tarihleri belirlemek için, Sitemizin sağ üst köşesinde yer alan yanıp sönen REZERVASYON YAPIN kısmına tıklayarak sadece Konaklanacak Tarih ve Konaklayacak Kişi Sayısını seçin ve ara linkine tıklayın. Önünüze açılan sayfada Müsait (Boş) Olan Apartlarımıza ve Fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Sizlere seçim yaptığınız toplam gün sayısına göre ödenecek konaklama fiyatını hesaplayıp gösterecektir. Eğer rezervasyona karar verirseniz de konaklayacağınız apartı seçip rezervasyon formunu doldurup gönderin. 

* Rezervasyonunuz incelenecek ve sizlere aynı mail üzerinden dönüş yapılacaktır. Sizlere kesintisiz ulaşabilmemiz için doğru mail adresi ve cep telefonunuzu forma dikkatlice yazmanızı rica ederiz.


* Diğer tarihler için yukarıda yer alan yolu izleyerek müsaitlik ve fiyat hesaplamasını için Rezervasyon Yapın butonundan yararlanabilirsiniz.

*  KONAKLAMA SADECE YAZ DÖNEMİ YAPILMAKTADIR.